Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-24, 10:29   #1619
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dobrze. Ale nie liczyłabym na dużo...
Mam problem z "naprawdę" i "na pewno". ( to drugie jak spróbowałam napisać łącznie to mi podkreśliło, więc może są szanse, że kiedyś zacznę to pisac poprawnie.) Nie wiem czemu. Jako dziecko nie potrafiłam zapamiętać "także" lepiej mi wyglądało "tagże"

kiedyś te dwa słowa sprawiały mi problemy też, ale jakoś naturalnie przyszło, że je zapamiętałam i tak największy problem miałam ze słowem 'pojedynczy' uparcie wstawiałam tam 'ń'


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Katuję Mad Men Jestem na piątym sezonie, a teraz jest emitowany siódmy - ostatni. Milion razy się do niego zabierałam i nigdy nie wciągnęłam, aż do teraz
No i standardowo Gra o tron, ale coraz bardziej mnie irytuje

GoT to i ja oglądam i póki co nie umiem się zebrać do żadnego innego serialu w Vikings i Hannibalu mam okropne zaległości, ale jakoś nie mam weny do oglądania.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4615341 7]Ooo, tylko 700 postów naprodukowane.


Miałku o w bombkę jest o w bombkę! Co Ty robisz że się tak pazurki w tunelik zwijają cudnie?[/QUOTE]


tylko, pocieszające


dziękuję no właśnie nic specjalnego, piłuję na prosto, staram się żeby i różki były w miarę równo podpiłowane i one jakoś same się układają w tunel


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Tez nie bardzo choć takiej tafli żaden nie daje


Boszzzz głowa mnie napierdacza tak, że aż mi niedobrze

to fakt.. Poshe ładny błysk daje, ale to nie to co SV niestety


oj bidulo


dzień dobry
u mnie dalej ładna pogoda, słońce, ciepło, ptaszki zielenieją i trawa ćwierka a ja muszę sobie odpalić kawę, bo trochę nie kontaktuję
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora