Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-30, 20:15   #182
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Bry
Jak mnie podkusi brać zlecenie od Pani Prezes to ☠☠☠☠☠☠☠%^&^%$%$^& cie nie ostro w dziób
Resztę dodam w klubie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja im większy mam zapierdziel, tym mam mniejszą ochotę żeby wszystko robić
Już mi przeszło

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Przylazłam tylko zasubować i powiedzieć, że żyję i tęsknię, proszę mi notować co ważniejsze
Pjona biedna

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nooo ja już tu kiedyś pisałam, że mój przyrost wystaje poza opuszek pod paznokciem i, że wygląda to bleh. No i w wypadku ekstremalnego skrócenia po prostu odsuwam go ile mogę. To nie boli ani nic. To jak skórki normalnie się odsuwa.
Kurcze a moje pazury jak stanęły z przyrostem tak stoją Paznokieć zajmuje 2/3 długości od macierzy do opuszka reszta to kufa czarna dziura

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to pokazuję nowości
Faaajne dzieciaki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ojj.. na pysiu to ja mam cos okropnego.. Mam codziennie, doslownie nową podskórną gulę. A nic nie zmienialam niby (ograniczyłam olej arganowy dodawany do kremu, stąd może przesusz nagly, no i hektolitry spirytusu i olejku z drzewa herbacianego). No i dopiero co zaleczyłam choc odrobinę brodę a już mi się robi nowe ufo. Na szyji mam jedną aktywną i 4 okropne ślady po poprzednich... cholera jasna przeciez sie nie maluję na szyji!!!!
Pod koniec września idę do dermatologa bo to już ludzkie pojęcie przechodzi..
Mgiełcia polecam Skinoren- u mnie odpukać, odkąd używam nie wylazła ani jedna

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Leading Lady <3
Szau i urwanie sutaszy

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Się dziękuje tutaj <pokazuje lewy policzek> i tutaj <pokazuje prawy policzek> Żeby nie było wątpliwości, nie policzkujemy tylko cmokamy
W Hebe jest jakaś kolekcja neonowa SP.
<obcałowuje wszystko co się da>

Cdn.......
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora