Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-31, 15:29   #191
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nawet jak się nie spodobają?
Ja czystą zakończyłam chyba w połowie 5 serii.


No zdecydowanie idź. Może badania hormonalne zrób?
To chyba najtrudniejsza skóra do pielęgnacji- przesuszona, łuszcząca się, i z gulami.
ja mam chyba bardzo wysoka tolerancje na "nie podoba mi sie", czasem serial nie jest jakis mega kultowy dla mnie a i tak chcę wiedziec jak się skończy. Nie trafiłam chyba na taki który totalnie by mi się nie podobał. Gossip Girl i Czysta Krew to chyba dwa w których po prostu albo każdy z każdym już był albo umarło juz pół obsady. No naciągane to to strasznie, ale byłam twarda.
No, ale ja uwielbiam Jezioro marzeń i One Tree Hill.. co tu się dziwic Malo wyszukany ze mnie widz

Eh tylko ja tak strasznie nie mogę się zebrać do badań itp.. Ale mam już wizytę, badania jakie mi zaleci zrobie i zobaczymy..

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Musisz zasilić swoje pęczki!
heheheh no no, tylko narazie musze uciszyć wyrzuty sumienia.. ostatnio dopadła mnie straszna depresja lakierowa.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja kiedyś baardzo lubiłam oglądać horrory, thrillery, szczególnie te które zawierały więcej takich psychologicznych gier, niż zwykłej krwawej masakry.. do czasu jeden film tak mnie przestraszył, że przez tydzień nie mogłam spać
jakiż to film? Zaciekawiłaś mnie ogromnie.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale świetna historia szkoła koliduje z życiem
maniutek piękny
heheheh no to się cieszę Noooo owszem, koliduje jak cholera

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Wreszcie pokazuję mani tu i na blogu.
Kilka dni nosiłam, podobało się
Hmmm chyba trawki mi dalej nie bardzo. Kolorystycznie za to pięknie!

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mgiełcia polecam Skinoren- u mnie odpukać, odkąd używam nie wylazła ani jedna
a jak to uzywasz? Na całą buzię? To na receptę?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47935758]
Za daleko ? w sensie jak ? za ostro ? odkąd zaczęłam przygodę z migdałkami zawsze tak piłuje

[/QUOTE]tam gdzie ty zaznaczyłaś zielone to ja nawet nie dojeżdżam pilniczkiem. Tak wysoko znaczy.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cześć Dziewzyny, ponadrabiałam Was trochę i mam mani Ostatnio zauwazyłyście, że mozno mam boczki wypilowany. Teraz mam taki ciut samopas, także tak wyglądaja paznokcie jak im boczków nie podpiłuję bardziej. Mam warzenie, że się rozszerzają już..



Na blogu więcej zdjęć i makijaż.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora