Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-06, 09:13   #3253
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To zależy, kto czego szuka. Bo jak ktoś jak ja ma tłustą cerę z widocznymi porami i potrzebuje zatuszowania defektów a nie krycia, to niekoniecznie zobaczy różnice pomiędzy markami. Dla mnie Annabelle i Amilie tak samo przetłuszczają twarz i robią efekt truskawki, jak to kiedyś zdaje się Noodle Soup określiła.
To chciałam usłyszeć. Zgadza się wszystko - twarz nie wygląda po tych minerałach świeżo i zdrowo. Truskawka to trafne określenie!! Tworzy się taka mini skorupka z podkreślonymi porami, o których de facto nie wiedziałam bo żaden podkład mi tak ich nie podkreślał

Jeszcze raz napomknę - po AM cera mi się wręcz zrobiła tłusta. Nie spodziewałam się tego, co to to nie... Po Bourjois HM, po podkładzie wcale nie naturalnym i naładowanym silikonem, twarz mam ładną i bezproblemową.

Chimay, a jakich minerałów Ty używasz?

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Ja na przykład nie zamówiłam biorąc pod uwagę politykę amilie i obiecanki-cacanki dot. próbek, których nie było. (ale pixie minerals i tak nikt nie pobije w obiecankach, lol)
Słyszałam, że gorzej kryją jak AM to się nie pokusiłam bo potrzebuję krycia, ale jasne odcienie wydawały mi się idealne
No ale, sami sobie odstraszyli klienta
Pixie dali ciała i nie wiem czy odbudują sobie zaufanie, prawda. Ale.. ich formuła mi bardziej niż AM odpowiada więc ubolewam nad tym zastojem.

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
To zależy od danej osoby, który jest lepszy. Dla mnie Amilie wygrywa z AM.
Ciasteczka nie robi Ci na twarzy?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2014-09-06 o 09:15
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora