Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-14, 21:31   #4367
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A mnie drażni jak ktoś się wypowiada na takie tematy, a nie jest w tym zawodzie i nigdy nie chciałby być. Nie wiem czy jest sens się chwalić najniższą krajową, a przywilejach nie będę rozmawiać bo nie ma o czym, także też wolę to przemilczeć
A ja się wypowiem, bo choć nie jestem, to kiedyś chciałam być. I trzy bliskie mi osoby są, więc wiem jak to wygląda.
Wierzę, że praca do łatwych nie należy, że trzeba się poświęcać, że jest coraz więcej obowiązków. Nauka była długa i męcząca, podobnie jak w wielu innych przypadkach. Ale w żaden sposób nie powinniśmy tego porównywać do wielkiej części społeczeństwa, która pracuje za najniższą, jest bez wykształcenia i nie może liczyć na nic więcej. Obserwuję od kilku lat poniewieranie pracownikiem. Mało, że większość z.nich pracuję na śmieciówkach, nie ma opłacanych składek, to jeszcze zatrudnienie.jest na tyle.niestabilne, że z dnia na dzień mogą stracić pracę. W większości przypadków panuje mobbing i presja, trzeba się sztywno podporządkować pod właściciela firmy. Nie mówię już o żadnym L4, dodatkach czy premii... Smutna to rzeczywistość, ale pracodawcy robią ukłon do pracownika, że w ogóle dają mu prawo do pracy u niego ... Dlatego nie narzekajmy na swoją ciężką, ale sprawdzoną pracę, bo u innych nie ma fajerwerkòw.

Dostałam swoją pszczelą Pięknie zapakowane i ślicznie pachnące mydełko
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora