Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - potrzebuje Waszej pomocy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-19, 18:49   #1
Kamylka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BiaŁa PodlasKa
Wiadomości: 72

potrzebuje Waszej pomocy ;)


Hej dziewczyny ! Pisze do Was, bo widziałam już osoby, którym pomogłyście i jestem pełna podziwu Dlatego teraz ja proszę o rady. Chciałabym się zmienić, bo już nie mogę na siebie patrzeć. Moja samoocena spada coraz bardziej, mimo że tego nie chcę.
Teraz napisze coś o swoim wyglądzie, żebyście mogły pomóc

Mam dopiero 16 lat ale moja cera już jest straszna. Mam pełno "dziurek" i przebarwień od trądziku. Do tego moja skóra twarzy wydaje się sina ;(Na zdjęciach aż tak tego nie widać. Oprócz tego oczywiście sporo pryszczy, mimo, że toczę z nimi zaciętą walkę. Resztę same widzicie na zdjęciach ;]
Co do reszty ciała to mam 164 wzrostu i wazę za dużo, bo 58 kilogramów ;(;( ale zamierzam wsiąść się ostro do roboty i schudnąć

Żeby wam ułatwić pracę odpowiem na pytania dot. typu kolorystycznego :
1. Opalam się ciężko i na czerwono, ale po jakimś czasie kolor trochę się zmienia na ciemniejszy, ale prawie tego nie widać.
2. Kolor oczu to zielony z troszeczkę ciemniejszymi obwódkami. Brwi są bardzo jasne, rzęsy natomiast ciemne
3. Piegi - brak
4. Kolor mojej cery to różowo-siny ;(
5. Włosy są takie nijakie ;P Kolor raczej mysi z malutkim odcieniem czerwono-rudego ( zglupialam na wakacje;P )
6. Usta różowe, często pękające
7. Ogólnie lubię wszystkie kolory oprócz białego. W nim wyglądam fatalnie..

Bardzo chetnie wyslucham waszych wszelkich propozycji odnosnie tego co zrobic z fryzura, twarza, jak sie malowac, jak ubierac itp.
PROSZĘ O POMOC !! I Z GÓRY BRADZO DZIĘKUJE

PS> wiem ze na zdjeciach jestem paskudna, ale nie mam wcale makijazu, a po zatem jestem chora, wiec prosze o wyrozumialosc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.JPG (102,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.JPG (98,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.JPG (79,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.JPG (108,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.JPG (86,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.JPG (120,6 KB, 22 załadowań)
Kamylka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując