Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żel Duac
Wątek: Żel Duac
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-26, 13:46   #549
madllen31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Yukiri Pokaż wiadomość

A duac działa tylko na pryszcze, prawda? Nie wpływa na świecenie skóry, wydzielanie sebum czy coś takiego?

Na ulotce napisane jest że "przeciwdziała nadmiernej produkcji łoju", czyli chyba nie tylko na pryszcze ?

ja stosuję żel Duac od trzech dni, i wrażenia rewelacyjne nie zauważyłam u siebie zaczerwienienia, suchości skóry, czy jej złuszczania się
Przetestowałam na sobie już chyba wszystkie żele i leki, a po dwuletnim spokoju, musiałam znów zacząć walkę z trądzikiem i dziś obudziłam się z gładziuchną twarzunią ... po Waszych uwagach stwierdzam jednak, że będę go stosować, tylko gdy zauważę nawrót "przyjaciół", żeby twarzy i tak już wrażliwej na wszystko, jeszcze bardziej nie podrażnić gdyż przez te wszystkie leki musiałam zaprzestać mycia twarzy wodą i mydłem za to używam żel "Physiogel" i krem nawilżający z tej samej firmy, gorąco polecam! szczególnie na zaczerwienioną i suchą buźkę
a przy okazji... Czy Wy także macie przebarwienia po trądziku? używacie coś? możecie coś polecić?
bo teraz, gdy żel zdziałał cuda, to tylko przebarwienia są jedyną przeszkodą do wyjścia z domu bez makijażu
madllen31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując