Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-18, 20:07   #4090
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To watek do tej maski http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...&produkt=14054 suszarke koniecznie zmien (ja po zmianie bylam w siudmym niebie)Co do farbek ktore pokazałaś to hmmmm fajne.Ja tez już czasami byłam zdeterminowana aby przyciemnić włosy.Jakos zacisnęłam zęby i nie żałuje ale nie każdy może ze względu na kondycje włosów.A moja farba cud to palett naturals color 218.Zawsze byłam przeciw palett ale to jedyna farba która sobie z nimi radzi i teraz wcale nie żałuje ze się na nią zdecydowałam.
chyba zaraz się rozmyśle z tymi ciemniejszymi wlosami bo ten Twoj kolorek jest sliczny, zamieszczalaś gdzies zdjecie swoich wloskow po tej farbie?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
witaj, kiedyś byłam w podobnej sytuacji i szczerze odradzam ten odcien natural and easy 542 mi na rozjasianych zrobił koszmarnie zielone, potem ciezko bylo mi to usunąc odradzam tez średnie blondy wpadajace w popiel, bo bedziesz miala poswiatę zieloną jak w banku, wiem po sobie... lepiej sprobuj z jakims beżem a jesli chcesz koniecznie chlodniejszy odcien to stosuj plukanki, nie wiem o ile chcesz przyciemnic wlosy, ale srednie blondy beda znacznie ciemniejsze na rozjasnianych wlosach...uprzedzam ale mozesz doznac szoku po farbowaniu.
lepiej wybrac odcienie jasniejsze, zawsze latwiej jest przyciemnic wlosy niz pozniej rozjasniac zbyt ciemne... powodzenia
Ups to nieźle bym sobie narobiła, bardzo dziękuje za ostrzeżenie. może masz jakieś konkretne propozycje co do farbki dla mnie?
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora