Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-04, 21:17   #441
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
no tak, krecone wlosy maja inna strukturę, do tego sa z natury suche, moge sobie to wyobrazic. ale naprawdę masz sie czym chwalic, bo jak widzę dziewczyny o pieknym skręcie ale nawalone silikonow ( nie mowie ze sa calkiem zle, przekonalam sie jednak ze mi nie sluza) do tego maltretowane szczotka...

Milo mi bardzo! Poprawilas mi humor bo wlasnie dzisiaj w pieknym stylu oblałam egzamin na prawo jazdy, pierwszy na szczescie ale 200 zl poszlo sie ehem... a teraz pewnie kolejne tyle . z miejsca oblalam, na placu, zamiast robic obslugę robilam luk i stres, 2 godziny czekania zero zrozumienia polecen.
Nie wiem, moje wlosy nie sa idealne, ale duzo sie poprawily, zwlaszcza ostatnio. I zaczely wypadac

Nie przejmuj się tym egzaminem. Wiadomo, że pieniędzy żal, ale to wina stresu, który potrafi sprawić, że człowiek przestaje myśleć(oj, ja coś o tym wiem..). Po prostu, głowa do góry i pozytywne myślenie. Następnym razem się uda. (A ja dopiero we wrześniu mogę się zapisać na kurs, ale to chyba dobrze... znaczy się dla przechodniów na pewno ).


Oj tak. Grunt to umiar we wszystkim. Ja nie boję się silikonów, ale pamiętam o użyciu szamponu z SLESem do następnego mycia.
Bardzo Ci dziękuję za te słowa. To mnie motywuję do dalszej walki, a to dla mnie ważne, bo czasem nie mam już sił . Jeszcze wracając do "maltretowanych włosów"... staram się uświadamiać koleżanki, że istnieją "zdrowsze" sposoby na ładne włosy, ale one jednak nie wierzą, że da się to osiągnąć bez polecanych kosmetyków typu Syos, czy jedwabiu i prostownicy... Ale każdy ma wybór i nie zawsze dokonuje najlepszego.

A Twoje włosy naprawdę bardzo mi się podobają. I bardzo dobrze, że sama zauważasz poprawę(nic tak nie działa na człowieka jak spostrzeżenie, że są efekty ; )). Czasem każdemu wypadają trochę bardziej, ale nie ma się czym przejmować póki nie trwa to za długo.
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora