Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-16, 23:23   #4681
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olka1232 Pokaż wiadomość
Nie, nie było pierwsze Od jakiegoś czasu próbuję różnych firm i kolorów, w zależności od czasu, chęci i funduszy A radykalna zmiana była za pierwszym razem, kiedy z ciemnego blondu przeszłam do kasztanu Teraz standardowo mam coś rudo-brązowego
U mnie tez takie rudo-brazowe wlasnie.

Po kazdym malowaniu sa niby ciemniejsze wlosy.. ja na szczescie jeszcze tego nie zauwazylam ale musze uwazac, tym razem naloze chyba na dlugosc gloss tylko

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jestem szczęśliwa. Po 2 myciach czerwień zmyła się całkowicie. I jestem ruda. Uff. Już miałam obawy ze ta czerwien zostanie. A i maskami i olejami przywróciłam włosy do normalnego stanu. Drugie pudełko tej dziwnej henny wylądowało w śmietniku. Nigdy więcej takich eksperymentów.
Trzymajmy sie jednej balabym sie ekperymentowac, chociaz pewnie sprobuje jak mi sie ta skonczy. jutro na noc zostawiam wloski w hennie wreszcie!



Dzis byla u mnie znajoma, dalam jej po raz kolejny probke henny, tym razem radzac by rozcienczyla z cytryna. bo ma wlosy niestety ale siwe i wczesniej nie wyszlo nic.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora