Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-18, 15:15   #4694
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Siwe włosy a henna

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nietsety nie mam doswiadczenia z siwymi.. Znajomej rowniez nie wyszlo niestety. Przede wszystkim - z cytryna, tyle wiem.

Mam pytanie..
Moja henna czeka na balkonie pod przykryciem, chyba wezme do domu bo juz slonca nie ma:|, zmieszalam 50g czystej (naturalnej) + 2 lyzeczki kurkumy + sok z 2 cytryn + lyzeczka zagotowanej kory debu... Boje sie na cala noc zostawiac na wlosach

Spróbować? Czy tylko na 4 godzinki?
Moja henna się 'kisi' od 12, więc pewnie będę musiała na całą noc, bo 12 h to obowiązek do utlenienia.. prawda?
ja też ostatnio moją na balkonie kisiłam
Z autopsji mogę się wypowiedzieć, że khadi po 5h kiszenia w ciepłym miejscu można spokojnie nakładać. 2-3 godzinki na włosach i tyle.
Eld - od razu po przygotowaniu farbuje.
Nie wiem jak Wy możecie na noc stosować hennę?? Niby to odżywka, ale ten cały turban i duszenie się włosów i zasychanie podczas nocy... zresztą musiałabym chyba maskę nurka albo kosmonauty nałożyć na głowę aby nie zapaprać poduszki
No i z tego co pamiętam, Sylviu, to nie chcesz zbyt ciemnej henny, więc po co aż tyle czasu trzymać??


@Fie a odstawiasz hennę na jakiś czas w ciepłe miejsce?
Może być też tak jak wspominałaś wcześniej - spróbuj szamponu, który dobrze oczyszcza włosy.

P.S. kusi mnie ostatnio żeby z rudości przejść właśnie na orzechowy brąz...

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2011-05-18 o 15:27
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora