Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-13, 14:44   #1863
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A ile ona kosztuje i gdzie można ją zakupić w dość przystępnej cenie? Spróbuję, a nuż mi się spodoba A jak nie, to będzie na Ciebie
Może TŻ też zacznie jej używać, on ma włosy do łopatek i taki dobry rozczesywacz by mu się przydał.

A tak w ogóle, to kupiłam dziś krem do rąk z Sanoflore. Mam takie suche dłonie, skórki mi schodzą przy paznokciach, łuszczą mi się, do tego boli i szczypie. Chciałam coś dobrego, natłuszczająco - regenerująco - nawilżającego, to skusiłam się na ten krem, bo byłam w pobliżu SP I sama nie wiem, trochę pomaga, ale po godzinie znów muszę smarować. Czym by te moje dłonie zreperować? Pomóżcie, bo nie daję już rady
Zrób łapeczkom kurację uderzeniową Najpierw wymieszaj sól z oliwą albo olejem z pestek winogron, lub kokosowym, zrób delikatny peeling. Potem nasmaruj łapki oliwą podgrzaną wcześniej, włóż je do woreczków i zawiń w koc/ręcznik oglądając film. Potrzymaj jak najdłużej. Potem zmyj, albo wmasuj to co zostało i nałóż krem. Najlepiej owiń znowu w coś ciepłego. Na noc polecam rękawiczki bawełniane ( takie ma chyba firma essence) nakładane na krem i spać. Oczywiście myj wszystko w domu w rękawiczkach gumowych, które nakładaj na nakremowane/ naolejowane łapki. W połączeniu z gorącą wodą to działa cuda fajne efekty daje balsam tuli, masło shea, olej kokosowy, tłuste kremy jak ten nagietkowy scheller właśnie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora