Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-26, 07:54   #2328
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
queencarrot, framebasics Dziękuję. Kolejnym razem będę musiała chyba się zabrać za bardziej jednoznaczne wzorki XD Jakieś dwa tygodnie temu miałam vintage kwiatki więc na kolejny raz nie miałam siły Queencarrot, mimo że nie przepadam za czerwieniami, to ten NYC na żywo musi być mega.
Kocham kwiatki vintage. Ogólnie, cały vintage kocham Ostatnio miałam takie kwiatki i nawet mi wyszły
Jest śliczna, ale... tylko w świetle sztucznym. W świetle dziennym nie widać drobinek
Może to z niedoboru słońca, jak kiedyś będę miała okazję złapać trochę promieni, to sprawdzę, czy się mienią.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Patrzcie co znalazlam - padłam

klik
Uaaa Ale ja już mam imię dla córy ewentualnej. Będzie Alicją, po zmarłej mamie narzeczonego i po najukochańszej mojej przyjaciółce.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ja długo nie lubiłam swojego imienia (michalina) ale teraz uważam, że ma swietne zdrobnienia i uwielbiam jak ludzie mowia do mnie misia/miśka
Miśka! Dziwne, na mnie też niektórzy tak mówią. Albo jeden kolega: Niśka. Wzięte od Moniśka.
Ja akurat swoje imię lubię... tak długo, jak nikt go nie zdrabnia. O ile Monię jeszcze strawię, to jak słyszę Monisię... Prababcia tak do mnie mówi

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot Czy istnieje jakis brzydki czerwony lakier?

Jesli kiedys sie zdecydje na dziecko to pewnie bedzie mialo takie imie, ktore bedzie dobrze brzmialo w wielu jezykach. W Szwecji czesto lacza dwa imiona w jedno i tak powstaje np. Ann-Mari (od Anny Marii), latwo sie zdrabnia i ladnie brzmi wedlug mnie
Daj mi pomyśleć.... Hmmm... Nie

Ja już córę mam nazwaną, jeśli się kiedyś pojawi, jak już pisałam do Lolly. A imię będzie można przerobić na "innojęzyczne" bez problemu

Cytat:
Napisane przez enviee Pokaż wiadomość
Tak wyglądają obecnie moje Było już tak pięknie kiedy ten środkowy postanowił strzelić i strzelił cały, nawet nie musiałam go obcinać i wyrównywać Nooo, to jutro skrócę resztę do takiej samej długości ( przepraszam za lakier )
Aaaau... Biedna
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora