Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 18:47   #3398
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ja zniecuzlenie miałam raz - ostatnio przy wyrywaniu i rozcinaniu.
i też nie chodziłam, bo się bałam do obcego, ale kumpel mi polecił jednego i tanio i dobrze robi i teraz dalej polecam
O widzisz, to też z tych "nieczułych" jesteś?
Ja do dentystów teraz podchodzę z wielką rezerwą, bo mi raz numer taki zrobili... Poszłam do innego, bo mój był na urlopie a mnie bolały zęby. II wiecie co mi babka zrobiła? Zatruła je, by leczyć kanałowo. Na szczęście trutka mi wypadła, poszłam z tym już do swojego bo wrócił, a on w te zęby zajrzał i taką miał minę "" -zęby nadające się do leczenia mi babsztyl zatruł i od tamtej pory uważam, a tamtą dentystkę to mi szwagierka i teściowa polecały, szwagierka do niej chodzi...

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
to boczne skrzywienie kręgosłupa, a ramie może być tego skutkiem, ale nie tylko, ja mam minimalnie niższe jedno biodro i ramię, ale nie widać tego praktycznie w ogóle chyba, że ktoś się zna i się przyjrzy bardziej
a tak mnie też tak boli, najczęściej jak mam okres i na zmianę pogody czasem, ale ja to w ogóle na zmiany pogody źle reaguje, kolana mnie też wtedy bolą
z tymi bólami to tak jak ja tylko mnie kolana nie bolą a w dłoniach kości/stawy na zmianę. Starość nie radość
Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Wiadomo, każdy musi znaleźć szczotkę/ grzebień odpowiedni dla swoich włosów, tak jest ze wszystkim.
Co do zębów, to ja miałam usuwaną właśnie dolną ósemkę. Jestem dokładnie tydzień po zabiegu. Opuchlizna już w dużym stopniu zeszła, moment krytyczny za mną.
dokładnie
Kurcze, wspołczuję, ale dobrze, że masz z głowy już
ja poczekam aż nie będę na studiach, bo jak mnie coś boli to ja kompletnie nie mogę się skupić na niczym

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Ja na allegro szukam, a na stronie TT taniej -.-
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora