Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-24, 10:38   #953
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Princessa dziekuje

Sluchajcie historia tej suni jest taka , ze jest to moj adoptowany piesek a nie moj domowy jak Denis. Niedawno dowiedzialam sie przez znajomych -znajomych bla bla dluga historia , ze pewna starsza para( dziadek przykuty do lozka , babcia ledwo chodzi i tez chora zajmuje sie dziadkiem i nie wychodza z domu do opieki maja pielegniarke ) szukaja dobrego domu dla swojej 5 letniej suni bo oni nie moga sie nia opiekowac z wiadomych przyczyn Okazalo sie ze , malzenstwo to baaardzo kocha swoja sunie , niemalze plakali , tak nie chcieli jej oddawac ,jest dla nich wszystkim w ich samotnym starym juz zyciuJa postanowilam , ze nie beda oddawac nigdzie i nikomu swojej suni i pomoge im w opiece nad nia 2 x w tygodniu odwiedzam te malzenstwo i robie zakupy dla Princeski i tego malzenstwa czasami na niedziele zabierac ja bede z Denisem do wiekszego parku , zeby pobiegala albo pojedziemy na wies(wlasnie wczoraj D byl na wsi i ganial kury ).Na codzien sunia ma ogrod u siebie do biegania wiec nie trzeba na spacery jej wyprowadzac.
Jak moglabym pozwolic , zeby oddali swoja ostatnia rzecz , ktora kochaja

Slodki maly grubasek z niej

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------


a moj loreal siedzi na wlosach i nic go nie rusza
szkoda w takim razie
co za historia aż się wzruszyłam fajnie, że im pomagasz
ale za to miałas wysypke
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dobrze,że Tobie pasuje
mi jednak nie i nie za bardzo wiem do czego mam go teraz zuzywac
co do Castingow to moja kolezanka nimi robila i musiala farbwac 2x w m-cu, bo sie zmywalo jak szamponetka[COLOR="Silver"]
nigdy w życiu już a tym bardziej dwa razy w miesiącu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora