Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-14, 12:12   #555
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Wycofanie L`Oreal, True Match Minerals (Sypki puder mineralny) pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Lauren M3 Pokaż wiadomość
Moje Panie...jak zapewne wiekszość z was wie, wycofanie puder L`Oreal, True Match Minerals (Sypki puder mineralny). Ja dowiedziałam się dzis będa c w Rossmanie, gdy chciałam go kupić...i tu mam straszny problem i potrzebuje waszej pomocy.
Czy któraś z was zna jakiś podobny puder. Chodzi mi o to, żeby był kryjący poniewaz nienawidze podkładów, fluidów i podobnych specyfików, do tego żeby matował, był w formie sypikiego pudru ( moze być w kamieniu pod warunkiem, że będzie dobrze krył, ale nie bedzie to podkład) i najlepije, aby był mineralny. Przeleciałm KWC, ale nie znalazłam żadnego dobrze kryjącego pudru z dobrymi opiniami. Może wy mi pomożecie, bo naparwdę jestem w trudnej sytuacji. Nie mam sie dosłownie czym malować...Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczna za pomoc i wasze opinie na temat podobnych pudrów.
z łatwo dostępnych, to bare minerals

ew. przyzwoicie kryje puder w kamieniu Healthy Mix Bourjois (niedługo będzie -40% na kolorówkę w Rossmannie )
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując