Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-04, 17:16   #210
patrycja198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej!
Myślę że to już ostatnia chwila na zrobienie mikro. Powiem Ci na moim przykładzie bo też mam blizny po trądziku i miałam wągry chodzę teraz na mikro przeplatane z kwasem salicylowym. Nie miałam zbyt dobrych przeczuć co do tego kwasu bo to zawsze kwas....ale mówię Ci petarda!!! fakt! łuszczyłam się dość mocno ale nie mam już prawie wstrętnych wągrów i pory mi się zmniejszyły! po 3 mikro widzę znaczną różnicę też z bliznami!! Naprawdę daje efekt! tylko trochę cierpliwości potrzeba bo niestety za 1 zabiegiem wszystko nie zejdzie;-) a szkoda nie? Co do gabinetu byłam już w wielu ale w końcu trafiłam na swój. Chodzę do źródła zdrowia i urody na dobrego pasterza. Ceny mają świetne w sam raz na moją kieszeń a wykonanie zabiegów wymiata! nigdzie tak starannie nie wykonano mi zabiegów plus dostałam jeszcze zalecenia do domu. Naprawdę bomba polecam Ci! Masz tu stronke do nich www.zrodlourody.com.pl maja fajne promocje zajrzyj sobie.
patrycja198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując