Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-19, 18:44   #3999
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
dolaczam sie i pokazuje moje skromne zbiory nic specjalnego i nie jest tego duzo,ale bede uzupelniac swoje zbiory na potrzeby dziennych makijazy wiec doradzcie,czego mi brakuje a powinnam miec koniecznie?????
masz tylko jeden róż więc przydałoby się rozbudować kolekcję w tę stronę ;D jeśli lubisz róże oczywiście ja uwielbiam
bardzo ładny zbiorek

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
witam serdecznie, ja takze jestem pod wrazeniem niektorych zbiorow (cmoksia, twoja toaletka + zawartosc jest swietna). ja troszke skromniej sie zaprezentuje (na zdjeciach nie bedzie czesci blyszczykow - wiekszosc zostala w pracy):

1 - pudry
2 - podklady, kompakty i podklady mineralne (brakuje jeszcze 5 podkladow mineralnych EDM)
3 - roze (jeden w rozsypce :/) i kuleczki
4 - mazidla do ust
5 - kredki do oczu, tusze, korektory, pedzle i baza pod cienie
6 - cienie do oczu
Ale przemyślana widać to od razu i maczek a ta szminka L'oreala sygnowana przez Scarlett Johansson jest bardzo różowa? Jaki daje efekt na ustach?

Dzisiaj w Douglasie testowałam YSL Elle i i jak dla mnie to jest to identyczny zapach co Lolita Lempicka L de Lolita kocham ten zapach ;D dałabym się zabić dla niego dla mnie nie ma praktycznie żadnej różnicy między nimi (tylko Elle jest chyba bardziej trwały)
zakochałam się musiałam się z kimś podzielić tym jakże ważnym odkryciem
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora