Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inżynieria środowiska...czy warto??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 10:24   #84
Cassie90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: Inżynieria środowiska...czy warto??

Cytat:
Napisane przez inayah Pokaż wiadomość
no ciekawych rzeczy się można dowiedzieć... jak chcesz trudne studia to idź na budownictwo.. ja jestem na razie na pierwszym roku inżynierii środowiska na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i nie żałuję że nie przyjęli mnie na budownictwo studia póki co łatwe i przyjemne, pomijając fizykę ale to da się ściągnąć dodam że ścisłowcem nie jestem, jestem po humanistycznej klasie... na pierwszym semestrze są takie przedmioty jak: matematyka, chemia, fizyka, energetyka a środowisko, technologia wody i ścieków, ocghrona powietrza, gospodarka odpadami.... jak to zobaczyłam to byłam przerażona ale na szczęście nei musisz do końca bawić się w jakieś śmieci... mnie bardzo spodobała się woda i z tym wiążę moją przyszłość..
naprawdę ciekawe studia a na brak pracy myślę że nei będziesz narzekać..
mam nadzieje ze ze mną bedzie tak samo, bo nie dostałam sie na budownictwo matematykę lubie bardzo. fizyke i chemie mialam pierwsze 3 lata w technikum ale specjalnie nie kladli na to nacisku , mam nadzieje ze sobie poradze
bede musiala sie sprezyc , chociaz tak bardzo zaluje ze nie dostalam sie na budownictwo IŚ było takie rezerwowe

jest moze tu ktos kto studiuje IŚ w koszalinie?
Cassie90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując