Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-02, 11:39   #4698
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
aha, czyli nie az tak restrykcyjnie jak kaza to dobrze, bo i tak zrzuca kilogramy ja tez nie stosowalam tej diety w 100%, pilam np owocowe jogurty pitne slodyczy co prawda nie jadlam, ale jogurty byly wtedy dla mnie tak slodkie, ze nie mialam ochoty na wiecej
a ile schudłaś?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
lekki, bezzapachowy, nie zapycha, matuje mnie praktycznie cały dzień, gdzieś tam pod koniec dnia tylko lekkie poprawki pudrem robię, fajnie się rozprowadza no i kolor jest idealny dla mnie
poczytaj o nim na KWC
Max Factor lasting performance
a powiedz mi jak sie go rozprowadza? bo ja mam Max Factor smooth eftect kolor 55 i jest dla mnie z różowy i jak go rozprowadzam podrkreśla suche skóry na czole bo na policzkach ok ale kolor totalnie niedobrany ... chce coś wpadającego w zólty a nie w róż

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja już wróciłam z douglasa
poszłam po revlona a wróciłam z Max Factorem i Catricem z natury
powiedz jak sie spisze

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
obyś była zadowolona
ja mam 105 nie ma różowych pigmentów
może dla mnie byłby dobry

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ojej koteczko...
pomysl ze jeszcze kilka mcy i twoja malutka bedzie juz stateczna, madra, wyuczona psinka.
widze kazdy kto bierze szczenie przechodzi kryzys.
ja to samo z lola mialam i dzis sie ciesze ze juz zmadrzala, ma 1 rok i 8 mcy czasem ma dni wariata ale to sie da zniesc.
ale jak z tz wspominamy poczatki to wniosek jeden- nigdy wiecej malego szczeniaka! jakbym miala teraz brac to minimum taki polroczniak, a najlepiej taki 9 mcy.
jak ja już chce to za "kilka m-c" fakt mam kryzys ale taki 9m-c to już chyba musi być nauczony czystości?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
były
ale nie kupowałam bo mama sporządzała tacie listę co ma kupić w Rossmannie i wpisała mu : Wellaton 12/1 - 5 szt.
to teraz oddawaj tate...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora