Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BADANIE FSH, przedwczesna menopauza(20lat) proszę o pomoc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-09, 09:55   #9
aniolecek111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: BADANIE FSH, przedwczesna menopauza(20lat) proszę o pomoc

Grubość endometrium teraz Tydzien temu po plamieniu 3tyg wynosiło 4,5 mm. Ale to było takie plamienie, że wystarczała mi jedna wkładka, takie brudzenie bardziej. Natomiast w styczniu badałam grubość endo w momencie gdy zaczęło się plamienie to miałam 7mm.
Niestety rzaden lekarz nie chce zrobić mi badań na te hormony. Robi mi tylko na prolaktynę która jest w normie i tyle Proponowałam ,że zrobię badania prywatnie, że nie chce skierowania (byłam w piątek u lekarza) to mi powiedział lekarz, że po badaniu Prolaktyny i USG nic nie widzi patologicznego, żebym brała leki na zatrzymanie dalej i za dni luteine na wywołanie okresu, a potem tablketki anty i że jak od października skończą się wakacje i skończą myśleć o miesiączkach to mi może minie. NO PO PROPSTU ... bez komentarza. Teraz musze sie trzymac tego zeby zatrzymac ten okres i wywolac nastepny.
Ale dla mnie to nie jest normalne, bo już miałam okres "ustawiany" na luteinie czy tabletkach anty i było super jak brałam, więc wg mnie gdyby to były przejściowe zaburzenia to po odstawieniu tabsów okres by był. a jak odstawiam to nie ma.
Czyli czy ktoś mógłby podsumować jakie badania mam zrobić ??? Zrobię na własną ręke jak wywołam okres i pójdę do innego l ekarza z tym tylko proszę o podsumowanie gdyby ktoś mógł.
aniolecek111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując