Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 08:09   #24
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez senioritka Pokaż wiadomość
wczoraj wypróbowałam sobie fluidzik i opisze pierwsze wrażenia - ja jestem blada, ale kolor ivory jest JAŚNIUTKI wchodzący w żółć w dodatku za dużo nałożyłam, bo naprawdę wystarczy odrobina (to pewnie będzie wpływało na jego wydajność) Dobrze kryje, najpierw wygląda na twarzy trochę maskowo, jednak po paru minutach 'wtapia się' i twarz wygląda bardzo naturalnie a z drugiej strony niedoskonałości znikają (no... prawie wszystkie) maskuje wszelkie zaczerwienienia i cienie pod oczami.
wiadomo, że nie przetrwał w niezniszczonym stanie 10h, ale chodziłam po dworze, deszczu, wietrze, zcałowywał go skutecznie mój chłopak potem jeszcze jakieś przytulanko i dalej wyglądałam NIEŹLE aczkolwiek większe syfki wyszły
generalnie oceniam go bardzo pozytynie skóra była gładziutka, nie świeciła się za bardzo, wyglądałam naturalnie
moglas bys go pokazac na rece czy policzku ? Mam jasna skore, ale wiem, ze roznie bywa ztymi najjasniejszymi kolorami ;/
Bylabym wdzeiczna
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując