Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dobrać odpowiednią fryzurę oraz kolor włosów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-26, 16:28   #1
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89

Jak dobrać odpowiednią fryzurę oraz kolor włosów?


Witam, potrzebują metamorfozy przed sylwestrem

Zacznę od tego że chcę zmienić kolor włosów i tu się zastanawiam - rozjaśnić czy przyciemnić? Mam włosy (naturalne) w odcieniu coś pomiędzy blondem a szatynem jeśli można to tak nazwać. Nigdy się jeszcze nie farbowałam, oprócz brązowych szamponetek ale ich kolor nie był głęboki i ciężko mi było stwierdzić czy wyglądam lepiej. Chciałabym też zmienić fryzurę ale boję się że znowu wybiorę sobie jakąś która zupełnie nie będzie mi pasować.

Jeśli chodzi o typ urody - nie mam pojęcia jakim jestem. Mam jasną cerę raczej porcelanową, chłodną? mówią mi że jestem strasznie blada. Często mam czerwonawe rumieńce. Oczy kiedyś niebieskie, teraz zielone, brwi i rzęsy b. jasne ale farbuję henną. Co do opalania strasznie ciężko z tym u mnie - jak się spiekę to na czerwono, inaczej mnie prawie w ogóle słońce nie łapie. Włosy mam takie raczej mysie u nasady, końcówki porozjaśniane od słońca mają złote refleksy. Czuję się dobrze w ciemnych kolorach a najlepiej w czarnym. Nie wiem co mogę jeszcz napisać, mam dosyć kwadratową twarz i ciężko jest mi dobrać pasującą fryzurę


Pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1624_zmniejszacz-pl_392345.jpg (25,4 KB, 219 załadowań)
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując