Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki żel wybrać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-07, 19:08   #359
milou28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki żel??

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
villemcia, a taka lampa ktora babcia kurczaki grzeje tez moze byc?
Wiecie co jesteście żałosne .Nigdy sie tutaj nie udzielałam i jest to moja pierwsza wypowiedz .Wiem rownież ze mineło juz poł roku od Waszych kpinnych wypowiedzi .Ale czytam to i nie mogę sie nadziwić jakimi wyrachowanymi osobami jesteście jak , jak Was bawi nieiwedza innych , normalnie jakbyście z tego czerpały swoją energię . Porażka to mają być stylistki współczuję waszym klientką bo potem pewnie i tak trafią na wasze jęzory .Kursy , kursy jedyne co potrafiie doradzić .Ile z Was zanim posżło na kurs bawiło sie żelem na własną rękę ?Chyba jedna druga czy dziesiąta Pani stylistka , zapewne powiecie mi ze zadna , to sie normalnie szczerze ubawię .Ile przepiłowałyście paznokci , ile spartaczyłyście tipsów ??I co wszystko za te opłacone kursy ? Ile macie certyfikatów ?? Jeden , dwa a moze dziesięc .I co z tego ??Do czego to wam potrzebne ?Do podbijania ceny .A niejedna taka "zielona " potrafi więcej od Was i to bez żadnych kursów i takich tam .Na innych forach na takie pytania pada prosta odpowiedz tu albo tu zobacz tam moze tm , a tutaj szkoda gadać .Bo wizażowe Panie stylistki wyżej s... niż d... mają .Tyle
ps. uważam ze koniec jest tak samo dobry jak szpachla niejakiej Pauli .Jeśli chce poszukam jej linka w jakich przyslowiach to znajdzie .
milou28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując