Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-31, 00:02   #3
orzeszek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Witaj.
Ja wlasnie kupilam ta ksiazke (mimo mieszanych uczuc i nie ukrywam, poczatkowych obaw) 3 tygodnie temu i polecam...
Od razu ostrzegam, ze nie znajdziesz tam gotowych przepisow czy tabeli kalorycznych. Autorka jest zdania, ze z gory narzucone i ograniczone menu nie dziala.
Dowiesz sie natomiast rzeczy kluczowych: ktore pokarmy przyczyniaja sie do spalenia tkanki tluszczowej i ogolnej poprawy stanu zdrowia oraz jakich unikac. Sposob laczenia poleconych pokarmow jest dowolny, co mi sie bardzo podoba. Jestem trenerka fitness, samotnie wychowujaca 2 dzieci po smierci meza i do tego bardzo zapracowana. W zupelnosci zgadzam sie z twierdzeniem, iz sztuczne, z gory narzucone diety nie dzialaja. Szczerzze mowiac, odkad zapoznalam sie z trescią tej ksiazki, chetnie polecam ja rozwniez swoim klientkom, ktore od lat bezsilnie probuja pozbyc sie za grubych ud, odstajacego brzuszka itd. Uwazam, ze opisane przez pania Samborska zasady zdrowego odzywiania, powinny byc nauczane obowiazkowo, juz od lat szkolnych - bylibysmy zdrowszym i lepiej wygladajacym spoleczenstwem :=) Nareszcie ktos nas zbudzil do dzialania. Brawo!
orzeszek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując