Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-08, 13:22   #1597
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
ja niestety też tak miałam z bikini i łydkami ewidentnie opuszczone miejsca i reklamowałam ale nic z tego.... Wmówiono mi ze to tak jest że różnie włosy wypadają bzdura. Teraz byłam już z czwartym miejscu i wszystko było ok, zabieg wykonany bardzo dokładnie, wszystkie włosy praktycznie wypadły

to ja dzwoniłam i Pani od razu zaproponowała poprawkę, ale podziękowałam bo mam za daleko
pieniądze nadpłacone będa zwrócone więc o tyle dobrze

Pani sie broniła że po to robią tyle zabiegów żeby te pominięte włosy kolejny raz wychwycić
szkoda tylko że ja miałabym za to płacić
wole mieć mniej epilacji a porządnie zrobionych

teraz już już z koleżanką umawiałyśmy sie do Gliwic a tu pod nosem otworzył się gabinet tylko z laserem na moim osiedlu
LS z małą końcówką podobno funfelnówka prosto z hameryki zarejestowany na jakiejś tam stonie oryginalnych laserów ale nie wiem czy wszystkich czy tylko LS - moge dopytać jak by któraś chciała, w ten sposób można sprawdzić czy laser nie jest jakiś strasznie
wiekowy ;-)
Pan mówi że nie boli , już myślałam, że jakiaś podróba
ale zrobił sobie szyję pokazywał, ze na sobie wypróbował i czuć ponoc jakieś igły a końcówka lasera ma działanie chłodzenia dzięki czemu niweluje ból
ceny są droższe ale licząc, że można na emli zaoszczędzić to wychodzi podobnie,
pytałam o czas trwania zabiegu oraz pozycjonowanie czy jak tam sie to zwie i wszystko wygląda obiecująco

w czwartek koleżanka robi łydki więc się przekonamy co to warte ja mam miec zrobioną próbę a za 2 tygodnie idę na pachy jak wszystko pójdzie ok.

Edytowane przez Bettina_
Czas edycji: 2013-05-08 o 13:24
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując