Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wózek Bebetto Vulcano i inne rodzaje Bebetto
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-06, 19:13   #2
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Przetestowałam go w sklepie na wszystkie możliwe sposoby i nic nie trzeszczy, nic nie stuka ani nie skrzypi
Budka reguluje się bardzo płynnie i bezszelestnie, wystarczy wcisnąć guzik i jazda W niektórych wózkach składa się bez naciskania czegokolwiek ale tu przynajmniej wiem, że mechanizm się nie rozrucha i nie będzie budka opadać przy terenowej jeździe po wybojach xD

Wózeczek ogólnie super, jestem bardzo zadowolona, cena przystępna - full zestaw 1188zł! A porównywalny jest z Jedo Fyn - lepsze wrażenie o nim miałam widząc go tylko w necie, na żywo nie był za rewelacyjny.

W Vulcano po rozłożeniu spacerówki jest bardzo dobrze zabudowana, nie ma zadnych prześwitów przy budce i wiaterek nie dotrze Spacerówka ma fajnie boczki zabudowane dzięki czemu można dziecko w niej wozić jak w gondoli
No i fotelik - nie wiem jakie ma atesty idt - ale ma super budkę (nie taką szmatę jak w Jedo Fynie) i pokrowiec na nóżki (czego też Fyn nie ma)

Budki w spacerówce i gondoli są fajne bo mają "wywietrzniki" i dziecko się na zaparuje od ciepła a chronione jest przed promykami.
Koszyk na zakupy też ma spory, torba mi się trochę nie podoba ale przecież mogę część rzeczy dać do koszyka albo zawiesić inną, własną torbę i tyle
No i gondola jedna z większych na rynku, spacerówka też nie mała.
Ah no i regulacja twardości zawieszenia - ma takie sprężyny jakby ale można je ustawić na bardziej lub mniej "bujane"

Gondola i spacerówka mają też płozy do bujania jak się je postawi na ziemi.

Ogólnie super jak dla mnie

Minusów nie dopatrzyłam się żadnych - oprócz tej torby

Zamówiony i czekam teraz aż dostarczą go do sklepu - więcej mogę napisać jak już go przetestuję z dzidziolkiem
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując