Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-18, 18:22   #4504
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
Ogólnie moim "guru" w sprawach pielęgnacji jest dziewczyna która prowadzi bloga http://mademoiselleevebloguje.blogspot.com/?m=1 i wierzę w każde jej słowo. Pod ostatnim postem znajdziesz moje zapytanie na ten temat i jej odpowiedź.
Kiedyś używałam samego podkładu, ale zaopatrzyłam się w puder który stosuje jako bazę pod podkład i jako puder wykańczajacy. Podejrzewam że może to wzmagać wydzielanie sebum, bo wysusza naskórek, poza tym tarcie po twarzy pędzlem dwu lub trzykrotnie też może mieć na to wpływ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też ją czytam, bardzo mądra dziewczyna i posiada wiedzę, która dementuje od dawna istniejące teorie.

Właśnie sama się nad tym ostatnio zastanawiałam, czy czasem niechcący nie wzmagam sobie przetłuszczania cery. Nakładam primer pod minerały, potem minerały, a potem znowu primer. I buzia faktycznie świeci się dużo szybciej. Kiedyś potrafiłam nawet nie matować nie matujących kremów i było git.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora