Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 07:44   #312
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Któraś z was ma jakiś pędzel Hakuro?
Szukam pędzla do rozświetlacza
wybieram pomiędzy H14, H22, H13, H21 i H24 i nie umiem wybrać myślałam nad Zoevą, ale na razie postanowiłam przetestować Hakuro, bo bliska mi koleżanka ma i chwali, ale ona nie używa rozświetlacza ani różu...

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------


I wygenerowałaś mi kolejne chciejstwa
zawsze do usług
ja do różu mam Hakuro H24 i super się sprawdza a co kulek mam H55 i też super Hakuro ma fajne pędzle

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To super a zauważyłaś po tym lotionie przyciemnienie skóry? Bo niby ma dawać taki efekt, ale ja nic takiego u siebie nie widzę



Ja mam Hakuro 55 do kulek - jestem zadowolona nic się z nim nie dzieje, a szorowałam dziada już kilkadziesiąt razy
hmmm nie zauważyłam a ja bladzioch jestem to coś powinno być widać jeżeli tak miałoby to dzialać piegów mam 5x więcej ale to przez to głupie słońce
też mam H55 do kulek fajny pędzel

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mam do kulek i do różu uwielbiam je, ale nie pamiętam nr

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------


nie widzę tego - foch


---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

w D:
Glamglow Thirsty Mudmask (3 g)
Tommy Hilfiger The Girl EdT (1,5 ml)
Lancome La Vie est Belle EdP (1,2 ml)


dostałam smsa że moja ulubiona stacjonarna S będzie od poniedziałku przez miesiąc w remoncie i że do jutra wyprzedaż tam panuje. Myślicie że z okazji remontu są jakieś lepsze wyprze niż gdzie indziej? bo może pojadę... chociaz miałam jechać gdzie indziej
amyz jest offline Zgłoś do moderatora