Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-16, 11:48   #33
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Albe Pokaż wiadomość
no tak pewnie i masz racje, tylko ze
nie wszystkie azjatki sa japonkami, a za to wszystie japonki sa azjatkami. to tak jakby porownywac jak w polsce kobiety dbaja o skore, a jak to robia dziewczyny mieszkajace na sycylji.
też racja

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ten pierwszy cytat o 8 kosmetykach do demakijażu, to widziałam w artykule, w którym głównie była mowa o Kanebo Wyglądało mi to bardziej jak promocja tej firmy niż rzetelny artykuł. Oczywiście zmywanie makijażu jest podstawą, ale ośmioma kosmetykami po 200 złotych każdy to chyba przesada
Na te kosmetyki raczej się nie skuszę, bo cena rzeczywiście odstrasza. Wg mnie poprostu się inspirowali pielęgnacją Japońską i ten fragment o oczyszczaniu jest prawdą.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Z tymi kąpielami, to przesada. Wszędzie piszą, że chłodna woda ujędrnia skórę i że leżenie w wannie z gorącą wodą powoduje wysuszenie i wiotczenie. Rozumiem, że ta goraca woda, to zamiast sauny, jako oczyszczenie... Ale codziennie?!
Ja nie byłabym w stanie siedzieć nawet w 40 stopniach. Po prostu robi mi się słabo.
Dokładnie. Raz na jakiś czas można sobie zrobić ciepłą kąpiel, ale na codzień jednak pozostanę przy zwykłych prysznicach.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując