Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 12:02   #804
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
tak, przerywalam po 6-9 mies ....pomimo stosowania tak dlugo plamy wracaly mi juz w trakcie stosowania cos2 po jakis 3-4 mies .....
po kolejnych cosmelanach szybciej , nawet po 2 mies .....

z tego tez powodu odechciewalo mi sie stosowania cos2 przez caly czas bo niestety buracze pomimo iz uzywam cos 2 regularnie od 3 lat

to nie jest prawda ,ze jak caly czas stosuje sie cos2 plamy nie wracaja
Ja tez zaczelam w te upaly buraczyc sie strasznie i potem oblazic. Juz nakladalam tylko na plamy, wiec na polikach na drugi dzien wygladalam jakbym roz miala nalozony , i wtedy plamy mniej widac...Ale za to skora cienka i wrazliwa wiec szybciej wracaja w tym sloncu, wiec zaprzestaje rowniez cos2 - czeka w lodowce do jesieni.

Zgadzam sie z Toba Lapiel ze to bzdura iz stosowanie cos2 powstrzymuje pojawianie sie plam!
Tak mnie rok temu starala sie przekonac kosmetyczka ktora robila mi maske. Mowila ze "z nawrotem plam sie nigdy nie spotkala" Akurat!

A jak sie miewasz na wakacjach Lapiel? Mam nadzieje ze rewelacyjnie, mimo wszystko.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
ja ostatnio jak byłam kilka dni nad naszym polskim morzem to też się czułam jak dureń pierwszy raz siedziałam na plaży w koszulce i spodenkach oczywiście zasłaniając ciągle twarz
A czemu jesli wolno spytac siedzisz w ubraniach? Ja bylam na plazy w stroju, filtr rowniez na cialo, wielki parasol, wielka czapka i tona filtra na twarzy i jakos buzke uchronilam rok temu...

Na mnie to sie patrzyli jak na chora jak plywalam w daszku ze sztywna szyja w gorze zeby mi woda nie zmoczyla twarzy...

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-07-15 o 12:03
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując