Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdy Kocurek Wymiotuje.....[pilne!!!!!]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-07, 09:03   #61
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Exclamation Dot.: Gdy Kocurek Wymiotuje.....[pilne!!!!!]

esfira mnie też by było milo
egoisci - mieliśmy kilkuletnie wątpliwości co do trzymania kotów w domu ....
Basienko gratuluję Ci spokojniej okolicy, miłych właścicieli psów Którzy nie "szczują" ich na koty, miłych i tolerancyjnych kierowców którzy nie przyspieszają na widok kota i dzieci które nie rzucają w kota patykami (bo też sie zdarza)
NAPRAWDę CI ZAZDROSZCZę !!!
JESTEM egoistką wobec tego i jestem z tego dumna - powiadasz ze koty wiedzą ja się bronić - dziwne moja obecnie 9 letnia kotka(wtedy dzika panna) trafiła do schronu po potrąceniu przez samochód teraz panicznie boi sie nawet ich dźwięku (koty maja dobrą pamięć) koty moich koleżanek - jeden też potrącony siedział na środku drogi (a że koleżanka duzo jeździ juz kilka omijała, a ile ściągała na pobocze juz rozjechanych ... faktycznie ten boski instynkt ...)
kilka faktów człowiek wiele złego zrobił wszystkim zwierzętom, ale odwoływanie sie do historii gatunku jest w dobie technologii z deka zabawne ... koty nie zabijają by się pożywić - zabijają "dla zabawy" masowo - czyli taka mała hipokryzja kotek chodzi, a ptaszki (często zagrożone gatunki i wiem co piszę bez przerysowania) giną, bo musi sobie popolować ...
Basienko zazdroszcząc Ci nadal, okolicy i wiem ze zapaenw nadal będziesz obstawała przy swoim zdaniu proszę Cię jednak byś założyła kotkowi obróżkę (z klipsem) z dzwoneczkiem ...
pozdrawiam
miłośniczka kotów ale i ptaków oraz jaszczurek nornic i ćem....
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując