Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdy Kocurek Wymiotuje.....[pilne!!!!!]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-08, 19:45   #62
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Gdy Kocurek Wymiotuje.....[pilne!!!!!]

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
ale człowiek raczej zgrubsza wie, żeby nie włazic pod koła samochodu, żeby nie zjadac trutki na szczury, żeby nie wsadzac głowy do dziury, z której tej głowy się nie wyjmie, dzieci, które tego nie wiedza, chodzą za rączkę z rodzicami.
Jesteś pewna, że człowiek o tym wszystkim wie??? Bo ja nie do końca, wystarczy obejrzeć Wiadomości, tam jest wiele przypadków wiedzy, a raczej niewiedzy ludzkiej.
A koty mają coś takiego jak instynkt, i wydaje mi się że większość z nich wie, że na ulicę się nie wchodzi( choć tu pewnie bardziej chodzi o strach przed samochodami, robią to instynktownie). Wbrew pozorom, miałam sporo kotów, a raczej mój tata, gdyż ja nigdy nie zajmowałam się kwestią ich wyżywienia i utrzymania. I z tego co wiem, nie lądowały one pod kołami samochodów. Choć może tylko moje koty były istotami dość rozumnymi, może z waszymi jest inaczej. Nie wnikam w to.
A co do trzymania dzieci za rączkę. Koty są dużo bardziej samodzielne od dzieci, potrafią zadbać o swój byt, a tym bardziej nie wylądują tak szybko pod kołami samochodu jak dziecko. One wyczuwają zagrożenie

wydaje mi sie że ta dyskusja zaczyna się trochę mijać z celem. Każda z nas ma swoje zdanie i argumenty, i "wychowuje" kota tak jak jej się wydaje najrozsądniej. I tak nikt nie zmieni moich przekonan, ani ja nie zmienie niczyich. wiec czy dalsza dyskusja ma sens?
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując