Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze prostownice część IV - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-17, 13:29   #47
viollleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze prostownice część IV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ala895 Pokaż wiadomość
Podzielę się swoim doświadczeniem z prostownicami Mam włosy wysoko porowate(szorstkie,można powiedzieć ze są kręcone,długie,matowe). Moja pierwsza prostownica była jakaś zwykła,ceramiczna. Tragedia,włosy były matowe,zaraz po wyjściu na zewnątrz przy odrobinie wilgoci skręcały się. Druga prostownica była ROWENTA CF 7132 EliteModelLook . Niby opcja jonizacji itd,ale tez słabo trzymała włosy,długo się nagrzewała,szarpała i niszczyła włosy,nie jakoś znacznie,ale były zniszczone. Kilka lat pozniej stwierdzialam,ze pora na zmiane i zdecydowalam sie na Remington Pearl. Zachecily mnie opinie kolezanek i w internetach,praktycznie wszystkie pozytywne. I rzeczywiscie,cudowne urzadzenie. Wygladza wlosy,a moje sa bardzo problematyczne,dosc dlugo utrzymuje wlosy we wlasciwej postaci. Swoje wlosy prostuje w temp 190 stopni,ale to dlatego ze sa takie a nie inne. Prostuje szybko,zdarzało sie ze wystarczyło jedno pociagniecie nia wlosow i gotowe. Przez 2 lata prostowalam wlosy codziennie. Jesli ktos ma podobnie,nie moze nie prostowac wlosow,to polecam te prostownice. Wiadomo,wlosy byly zniszczone,ale nie w takim stopniu jak powinny byc po tym czasie. Dodam ze codziennie myje glowe,wiec konieczne bylo dokladne prostowanie. Dodatkowo ksztalt prostownicy pozwala robic loki czy fale Naprawde,szczerze polecam te prostownice!!!
Witam.
A mogłabyś powiedzieć jaki masz model Remington Pearl. ja mam włosy kręcone, b. gęste. Poszukuje prostownicy nadającej się właśnie do takiego typu włosów.
Z góry dziękuję
viollleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując