Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze prostownice część IV - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 19:30   #50
BlackDiamond01
Rozeznanie
 
Avatar BlackDiamond01
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 657
Dot.: Najlepsze prostownice część IV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Martita2103 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! próbowałam sie przekopac przez wątki w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie ale nie znalażłam nic, jesli któraś z Was gdzies juz widziała pytanie to podrzucajcie i mogę dostać kopniaczka :P

Do tej pory używałam prostownicy Wahl Cutek ceramicznej ale niedawno wpadłam na prostownicę, która jest dla mnie nowościa Fox Samba z jonizacją i teraz mam dylemat, czy pozostać przy Wahl'u czy Fox bedzie lepsza? Czekam na opinie i caluje


Mogę podzielić się opinią o prostownicy Fox Samba. Kupiłam ją jakiś miesiąc temu i nie żałuję, bo był to naprawdę bardzo dobry zakup. Plusem są ceramiczno-turmalinowe płytki i regulacja temperatury Mam cienkie włosy i prostuję je w temperaturze 150 stopni, co w zupełności wystarcza. Po wyprostowaniu włosy są super gładkie, miękkie i błyszczące. Cały czas chce się je dotykać U mnie efekt utrzymuje się praktycznie do kolejnego mycia. Włosy wytrzymują też w wilgotnym powietrzu.

Prostownica jest od niedawna na rynku stąd ciężko jest znaleźć opinie na jej temat. Ja kupiłam swoją w hurtowni fryzjerskiej za 179zł.
__________________

Go and catch a falling star..


BlackDiamond01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując