Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co mi jest ??
Wątek: Co mi jest ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-29, 15:41   #2
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Co mi jest ??

Cytat:
Napisane przez pyssskaa21 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny .
Mam nietypową sytuację, możliwe, że nie jestem w ciąży jednak wole się upewnić i popytać.
Od tygodnia w sumie przed obroną miałam sporo stresu, okres dostałam jednak coś mnie nie pokoi. Cały stres znikł a ja nie mam ochoty na jedzenie, boli mnie często głowa jestem zmęczona i codziennie chce mi się wymiotować nawet na jedzenie patrzeć nie mogę a jak już jem to ledwo przełykam tak mi niedobrze, ciągle mi się też odbija. Czy to może być związane z ciążą ? Krwawienie mam tak jakby okres ale lżejsze (przez dwa dni normalne teraz tylko brązowe plamy) jednak to juz trwa 5 dzień "miesiączki" a ja dalej okropnie się czuje ? Czy to nadal odchodzi ze mnie stres czy powinnam zrobić test pomimo, że dostałam okres ?
Wiem może to i głupie , te podejrzewanie, że mogę być w ciąży ale tak źle się czuje, że nie wiem co może mi jeszcze być.
Mam nadzieję, że ktoś mi cos poradzi ?
Pozdrawiam


Może to być wynik stresu, ale nie musi. Istnieje wiele możliwości, my tu przez neta nie zdiagnozujemy.

Boisz się tej ciąży, miałaś jakąś sytuację, w której było niebezpiecznie?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując