Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-02, 12:02   #1957
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja już się wieki nie ważyłam, bo wagi nie posiadam, ale bo ciuchach widzę, czy mi się zgrubło czy zrzuciło
a od dżinsów się już zupełnie odzwyczaiłam, teraz tylko jegginsy noszę, wygodniejsze, bo wciągam na tyłek, nie muszę pamiętać o guziku i rozporku, a poza tym w C&A znalazłam idealne na długość bo ze spodniami mam zawsze ten problem, że jak są dobrze dopasowane to na bank za długie.. C&A mnie wyratowało


piona

ile warstw do krycia potrzebowałaś? bo ja nałożyłam chyba 4 cieniutkie, a i tak miałam wrażenie, że przydałaby się jeszcze jedna.. z neonem jeszcze kiedyś będę próbować i wrzucę na pewno, tym razem się nie nadawało do publikacji, bo dzień później robiłam porządki i mani nadawało się do tylko zmycia
Ja mam, i mam to jakoś pod kontrolą, ale widzę, ze ważę zdecydowanie więcej (jakieś 10 kilo), jak na zdjęciach z Kazimierza z klubu, a w obwodach jest tylko ciut więcej. To wynik mojego regularnego treningu na zajęciach fitness.
Z dżinsami to też zawsze droga przez mękę... Ja lubię dość wysokie, by zakryły brzuch, a takie maja tendencję do pogrubiania.

No właśnie dlatego za nim nie przepadam- nie jest tak kryjący jak pozostałe.
Szkoda, ze choć dla ciekawostki nie ofocilaś
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora