Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 12:06   #1958
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Eeeej ja mam tak jak np boje się że ktoś nie wyhamuje ja to jestem zbyt nerowoy człowiek na takie rzeczy zdecydowanie, napaliłam się na to prawko jak szczerbaty na suchary i teraz w sumie nie jeżdżę. Wszyscy mi mówią, że kiedyś mi się przyda okaże się

ja to się w sumie przyzwyczaiłam do takiej trochę szybszej jazdy, wiele lat jeżdżenia z bratem zrobiło swoje. za to mój ojciec czasami dobijająco jeździ.. raz się wlecze, jakby chciał a nie mógł, a czasem zapitala tak, że aż mandat przychodzi, bo zapomniał, że tu i tu fotoradar stoi, okej
ogólnie wydaje mi się, że to trochę słabo tak zrobić prawko i później w ogóle nie jeździć albo bardzo mało.. w końcu po tych 30h jazy nie jest się dobrym kierowcą, cały czas trzeba ćwiczyć, jeździć, utrwalać sobie to czego się nauczyło i myślę, że takie odkładanie prawka do szuflady i nie jeżdżenie też się przyczynia do tego, że potem się ktoś boi siąść za kółkiem, bo dawno nie jeździł, itp.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora