Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 14:14   #1970
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Niestety nie zdałam.. Po prostu się do tego nie nadaję.. Wsiadam do auta i stres pożera wszystkie moje kończyny, głównie mózg. Nie każdemu pisane jest mieć prawo jazdy widocznie... Zapisałam się na jeszcze jedną próbę, przed tym wezmę dodatkowe jazdy w innej szkole jazdy, jak teraz nie zdam, to już się poddaję.. Spróbuję najwyżej za jakiś czas.
Przykro mi
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
łapcie, popielaty/gołębi/biały marmurek Lemax.. w sumie mam mieszane uczucia co do niego, na zdjęciach wyszedł dużo lepiej, niż wyglądał w rzeczywistości.. paznokcie trochę bułkowate, ale przy kolejnym mani je wysmukliłam i kształt (chyba) będzie lepszy
i ogólnie dzień przed zmyciem go podrasowałam (ale nie ofociłam) i nałożyłam na niego jedną warstwę neonowego Lovely.. i stwierdziłam, że niepotrzebne mi neonowe marmurki, skoro mogę je zrobić sama kiedyś pewnie to powtórzę i pokażę
A mi się ten marmurek najbardziej podoba ze wszystkich pazurki świetne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Śnieg się roztopił w 38 stopniach i zapleśniał w okolicach gardła... Czad


Osz kurka jak fajnie! A mówiłaś, ze nie umiesz oszukistko
Współczuje mnie też coś rozkłada

Dziękuje bo nie umiem
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Nigdy się tak nie stresowałam.. Nie wiem dlaczego teraz tak jest.. No ale jak już zaczęłam, to muszę skończyć, nie ważne kiedy. Dziękuję.
Wiem co czujesz..ja tak mam przed każdym egzaminem.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a od dżinsów się już zupełnie odzwyczaiłam, teraz tylko jegginsy noszę, wygodniejsze, bo wciągam na tyłek, nie muszę pamiętać o guziku i rozporku, a poza tym w C&A znalazłam idealne na długość bo ze spodniami mam zawsze ten problem, że jak są dobrze dopasowane to na bank za długie.. C&A mnie wyratowało
Jegginsy są fajne ,ale ja lubie wszystko z wysokim stanem

Edytowane przez 5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Czas edycji: 2015-04-02 o 14:40
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora