Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-02, 14:29   #1972
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Troszkę kiczowato ale dramatu nie ma


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wiem dlaczego ale skojarzyło mi się z halloween tak jakby to były takie macki/gałęzie sięgające po ciebie w nocy
Interpretacja dowolna.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to mani mi się skojarzyły z Tygryskiem z Kubusia Puchatka słodkie, taki trochę powrót do dzieciństwa
ale ten neon to zdecydowanie nie dla mnie
Właśnie mi też się tak pozytywnie kojarzyło. Ale po dwóch dniach noszenia miałam już dosyć tego koloru, jednak nie do końca mój typ. Będzie fajny do jakichś mani z innymi kolorami, ale solo nie bardzo...

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam zapowiadane dłuuuugie paznokcie
Nie wyglądają na strasznie długie. A mani genialne! I jak idealnie odbite.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hmm jakieś mieszane uczucia mam. Akurat jestem dość tolerancyjna na kicz na paznokciach, więc nie w tym rzecz, ale jakoś coś mi nie gra. Kolor fajny (aczkolwiek nie urywa, chyba dobrze, że go nie capnęłam), zdobienie fajne, a razem jakoś tak średnio. Może kwestia zdjęcia
Wrzuć lepiej różowe ombre
Rozumiem. A kolor jest dość zwyczajny, po prostu pomarańczowy neon, nawet nie taki mocny. Szkoda że ten koral ginie, bo byłby ciekawszy.
Już myślałam że mam tylko jedno zdjęcie, to co na insta, ale jednak mam jeszcze jedno. Te piękne zadziory po bokach to zasługa olejku arganowego... Na kciuku Rimmel Lose Your Lingerie.


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i Green Apple na dziś
Oczywiście ładny, bo zielony , ale aż dziwne że tak różni się od innych swatchy.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Zrobiłam mani, tym razem szare i niewyzywające, na egzamin, za radą taty

I poprzednie mani:
Szaraczek przyjemny , ale to poprzednie mani świetne!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
fajny mani też mi się kojarzy z Tygryskiem z Kubusia Puchatka


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Niestety nie zdałam.. Po prostu się do tego nie nadaję.. Wsiadam do auta i stres pożera wszystkie moje kończyny, głównie mózg. Nie każdemu pisane jest mieć prawo jazdy widocznie... Zapisałam się na jeszcze jedną próbę, przed tym wezmę dodatkowe jazdy w innej szkole jazdy, jak teraz nie zdam, to już się poddaję.. Spróbuję najwyżej za jakiś czas.
Szkoda. A cały czas w tym samym miejscu zdajesz? Bo wiem że np. w Wawie jest często ciężko zdać, ogólnie w dużych miastach, niektórzy specjalnie ćwiczą w dużych, a potem jadą do mniejszych i tam zdają.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bosz, chciałam wrzucić mani, a tutaj przerwa techniczna dzienki wizarz
łapcie, popielaty/gołębi/biały marmurek Lemax.. w sumie mam mieszane uczucia co do niego, na zdjęciach wyszedł dużo lepiej, niż wyglądał w rzeczywistości.. paznokcie trochę bułkowate, ale przy kolejnym mani je wysmukliłam i kształt (chyba) będzie lepszy
i ogólnie dzień przed zmyciem go podrasowałam (ale nie ofociłam) i nałożyłam na niego jedną warstwę neonowego Lovely.. i stwierdziłam, że niepotrzebne mi neonowe marmurki, skoro mogę je zrobić sama kiedyś pewnie to powtórzę i pokażę
Uwielbiam marmurki. Pasuje Ci bardzo, super wygląda. Bułek nie widzę.
Ooo, nawet nie pomyślałam o tym, a już ostatnio miałam mieszać (tylko pustej butelki nie miałam). Może wypróbuję ten patent z żółtym Safari który sam z siebie nie kryje chyba nigdy (raz próbowałam bez białej bazy, po bodajże 5 czy 6 warstwach brzeg dalej był widoczny i to dość mocno...).

Tak mnie poniosło z piłowaniem, że teraz mam mega króciaki, nawet nie chce mi się ich pomalować odżywką, tylko pomoczyłam w ciepłym oleju. Chociaż Miał mnie trochę pocieszyła tym zdjęciem wyżej, bo krótkie a ładne. Może jednak machnę jakiś różyk.

Antiii dorzuciła swatche reszty CA i brałabym. Tylko że ja tam nie widzę lawendy, u mnie ten kolor wygląda zdecydowanie niebiesko, ma tylko fioletową poświatę.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora