Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-02, 15:24   #1976
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50904097]A mi się ten marmurek najbardziej podoba ze wszystkich pazurki świetne

Jegginsy są fajne ,ale ja lubie wszystko z wysokim stanem [/QUOTE]


dzięki

ja właśnie średnio przepadam, skrępowana się czuję


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ten kolor jeszcze najbardziej mi odpowiada z marmurków...
Dobrze, że pazurki podpiłowane

najbardziej neutralny jest


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Właśnie mi też się tak pozytywnie kojarzyło. Ale po dwóch dniach noszenia miałam już dosyć tego koloru, jednak nie do końca mój typ. Będzie fajny do jakichś mani z innymi kolorami, ale solo nie bardzo...

Już myślałam że mam tylko jedno zdjęcie, to co na insta, ale jednak mam jeszcze jedno. Te piękne zadziory po bokach to zasługa olejku arganowego... Na kciuku Rimmel Lose Your Lingerie.



Uwielbiam marmurki. Pasuje Ci bardzo, super wygląda. Bułek nie widzę.
Ooo, nawet nie pomyślałam o tym, a już ostatnio miałam mieszać (tylko pustej butelki nie miałam). Może wypróbuję ten patent z żółtym Safari który sam z siebie nie kryje chyba nigdy (raz próbowałam bez białej bazy, po bodajże 5 czy 6 warstwach brzeg dalej był widoczny i to dość mocno...).

Tak mnie poniosło z piłowaniem, że teraz mam mega króciaki, nawet nie chce mi się ich pomalować odżywką, tylko pomoczyłam w ciepłym oleju. Chociaż Miał mnie trochę pocieszyła tym zdjęciem wyżej, bo krótkie a ładne. Może jednak machnę jakiś różyk.

mnie by taki kolor zmęczył szybko, ale to ja nie dla mnie pomarańcze

ładnie Ci to wyszło


ja też, w sumie dla mnie to najszybsza opcja, jak nie mam pomysłu na mani dziękuuuję

w sumie podpiłowałam je też dla bezpieczeństwa, porządki w domu bywają groźne na szczęście nic nie połamałam


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ten marmurek jest chyba najładniejszy ze wszystkich ale nie mam parcia, by go mieć, bo moje dwa Lemaxy noszę raz na sto tysięcy lat


zawsze chciałam takie zrobić, ale nigdy nie mogłam się doszukać odpowiednich kolorów

dziękuję ja czasami pomaluję, jak już nie mam kompletnie na nic pomysłu ale też raczej rzadko


ja tak samo


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
kurczę u mnie jest fiolet na monitorze, ale lawendą bym tego nie nazwała. Ale ładny jest tak czy siak

u mnie też, może nie taki fiolet-fiolet, ale z taką kropelką niebieskiego, taki barwinkowy


jednak bardziej mi się podoba II zestaw z kolekcji warszawskiej, może kiedyś mnie natchnie i coś z niej zamówię
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora