Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 15:19   #2498
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja to się poczułam namówiona na zielonego, chyba go wezmę
co ku*wa? lakier śliczny, ale szczerze? zaebałabym się, gdybym musiała gdzieś napisać jego nazwę
Bierz, bierz, potrzebujesz go... jest przecież taki ładny, wiosenny, wygląda jak świeże listki na drzewach...
A co jakby się ktoś spytał "co to za lakier masz na paznokciach"?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51093936]Mani I złoty piasek,ale niestety aparat przekłamał kolor :/[/QUOTE]
Super połączenie.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mnie o dziwo teraz te piachy z Wibo przekonują, w przeciwieństwie do kolekcji, która wyszła jesienią.. no żaden kolor mi się wtedy nie podobał, wszystkie wyglądały, jakby się komuś cofnęło te mają takie ładne, radosne kolory
Z tych jesiennych nr 5 był żywszy, dla mnie bardzo ładny. Ale reszta kolorów faktycznie jakaś taka ble.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ten akurat nie jest mocny, ale mas rację, mało popularne ja takie cosie to mam jakieś zdaje się z SH. a tak to niespecjalnie kojarzę podobne

uuu, ciekawe czemu? na mocznik tak reagujesz czy co?



daj znać jak faktura, bo widziałam swatch białego i chyba jeszcze jakiegoś i wygląda bardzo słabo i mokro
Źle się wyraziłam, chodziło mi o ten typ lakieru, nie ten konkretny Orly.

Nie wiem, to był jedyny kosmetyk z mocznikiem jakiego użyłam, ale widać tak. Męczyłam się potem z tymi rękami z miesiąc, naprawdę paskudnie to wyglądało i do tego bolało. :/ Po raz kolejny się przekonałam że powszechnie lubiane kosmetyki przeważnie się u mnie nie sprawdzają, mój organizm chyba po prostu nie lubi mainstreamu. Na szczęście tylko dwa razy zdarzyła mi się taka drastyczna reakcja, ta i tak była nie taka zła.

O, podzielisz się linkiem? Bo właśnie na ten biały miałam chrapkę jak zobaczyłam na stronie Ross. Jak mokry to nie chcę. :/
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora