Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-20, 13:14   #4203
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej. Poszłam dziś stoisko z Golden Rose, oczywiście wszystkie odżywki do paznokci wykupione. Będą za tydzień dopiero... Ale za to kupiłam w Naturze serum Evree, które jest mieszanka różnych olejów. Załączam zdjęcia stosował ktoś?
Ciekawa rzecz. Ja nie stosowałam, a ile to kosztuje?
Z takich cudaczków to liczę, że wkrótce odwiedzę Rossmanna i kupię olejkowy mazaczek Czterech Pór Roku.

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Smerfetko, Twoje paznokcie zawsze miały potencjał, a teraz są naprawdę konkretne Nadanie kształtu boskie, no i na pierwszym zdjęciu golaski, a reszta z lakierem, więc tunel się chyba zrobił
Super ten kształt pasuje do Twoich palców I widzę duży przyrost, zwłaszcza na serdecznych
A Twoje paznokcie to gdzie, ja się pytam?

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Potwierdzam, sliczne pazurki
Dzisiaj zmieniam mani więc jak nie zapomne to wrzuce aktualizacje golasków
Czekam.

Ja wczoraj maznęłam swoje lakierem Bell Glam Wear 402-różowy frenchak, nawet na krótkich się ładnie prezentuje. Strasznie dziwnie mi się nosi takie króciuteńkie.
Najnowszy odcinek Fairy Tail, więc będę oglądać i masować paznokcie olejkiem. Oglądając filmy masuję paznokcie mimochodem i potrafię tak kwadrans je miziać.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora