Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-06, 10:24   #153
klaudiaNH
Raczkowanie
 
Avatar klaudiaNH
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
GG do klaudiaNH
Lightbulb Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

wITAM!!!
jA ci moge coś powiedzieć na ten temat, ponieważ mialam przebijany pępek przez kolezanke w domu a nie w salonie, więc moge ci powiedziec co s z wlasniego doswiadczenia....
Może zaczne od tego że lepiej idz do salonu jest to wydatek 100 zl wiem że może dla niektorych to moze byc duzo ale jesli naprawde chcesz mieć kolczyka jak należy IDZ DO SALONU. Ja troche żaluje że niebyłam w salonie gdyż kolczuka nie miałam zbyt prosto wiadomo ze nigdy nie bedzie idealnie a pozatym w salonie bedzie szybceij i zwiniej niz zrobi to twoja koleanka w domu. Ja aktualnie niemam kolczyka gdyz musialam wycignac bo moje cialo niezaakceptowalo kolczyka tak jak należy. Trudno było minelo kolczyka mailam gdzies przez 6 m-cy moze troszke dluzej teraz mam blizne, no ale coż blizna i tak bedzie kiedys bo jak sie zajdzie w ciaze kolczyka trzeba wyciagnać i blizna jest, wiec pociesza mnie fakt ze tak i tak predzej czy pozniej bym miala blizne. Radze ci idz do profesjonalnego salonu i jesli naprawde chcesz miec tego kolczyka niezaluj tych 100 zl. Niektore z moich kolezanek przebijalu pepek w domu i co kolczyka tez niemAja teeraz jak ja Przemyśl to dokladnie
Pozdarawiam:c mok::cm ok:
klaudiaNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując