Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego ON się nie odzywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-16, 21:50   #1
Palinaaa
Raczkowanie
 
Avatar Palinaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Exclamation

Dlaczego ON się nie odzywa?


Nie wiem czy kiedyś był tu podobny wątek, dlatego zakładam ten. 2 miesiące temu na jednym z portali społecznościowych napisał do mnie pewien chłopak. Zaczęliśmy pisać najpierw na gadu-gadu, później sms'y w końcu zaczęliśmy się spotykać. Było naprawdę cudownie, na 3 spotkaniu spytał się czy może mnie pocałować, do niczego więcej niż pocałunek nie doszło. Mówił ,że bardzo mu się podobam, że zaczyna się we mnie zakochiwać i wiele innych miłych słów. A od paru dni cisza, nie pisze, nie dzwoni. Zadzwoniłam do niego, raz odebrał , raz nie. W międzyczasie napisał mi,że ma trochę problemów, które musi ogarnąć. Po paru dniach ciszy i nie odbierania ode mnie telefonów, napisałam mu wiadomość, co się dzieje, czy chce się ze mną spotykać, czym jest spowodowane jego milczenie. Nie odpisał, a mam pewność ,że wiadomość do niego dotarła. Co powoduje ,że facet się tak zachowuje? Mam czekać aż się do mnie odezwie? Pisać do niego jeszcze? Zależy mi na tej znajomości i miałam wrażenie ,że jemu również....
Palinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując