Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-02, 15:47   #841
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Jest Euristocrats 2 Trzymam kciuku żebyc kupiła co zaplanowałaś bo Rue d'Rouge wzięłam przedostanią ale się nie dziwię bo to bardzo ładna czerwień
Kupiłam, kupiłam
Piękny ten błyszczyk. I jeszcze mam ochotę na szminki London Life i Naked Paris.

A z Love That Look, to oczywiście Smoke&Diamonds już nie było (i jeszcze chyba dwóch innych bezo-brązów). W sumie nie zmartwiłam się za bardzo, bo za KNK mogę tylko podsumować: "bleee" Trochę tandetne mi się wydały, chociaż podejrzewam, że odpowiednio "rozpracowane" na powiece moga być super. Konsystencja jak dla mnie trochę za miękka, bardzo dużo się nabiera koloru przy lekkim dotknięciu. Podejrzewam, ze miałabym problemy z tym wykończeniem, a w makijażu specjalnie biegła nie jestem.
I te kolory to w sumie wszystkie są jakby przydymione, przechodzące w inne odcienie - to też nie dla mnie.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Zrobiłam te porównawcze zdjęcia Coy Girl i Gentle. Załączę do wątku swatchowego, jak tylko uda mi się opanować moją motorolę

edit:
pytanie techniczne - czy żeby wrzucić zdjęcia z komórki na komputer telefon musi mieć zasięg? Komputer ignoruje zupełnie podłączenie telefonu

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-08-02 o 16:06
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora