Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 13:34   #612
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Tyle, że tak jak później pisałam - włosy pofarbowane 8.1 są dal mnie wciąż za jasne, po dwóch myciach mam kolor taki jak na załączonych zdjęciach i jest on dla mnie za jasny...
to przyciemniaj dalej. Przyciemnianie nie szkodzi tak, jak rozjaśnianie. Skoro jednak 8.1 to za jasno, to siegnij po popielaty ciemny blond.

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Mysia dzieki...

no slow mi brak po tych twoich zdjeciach ide ochlonac hi hi hi nawet w lustro nie spojrze bo wstyd male ma prawie dwa lata a ja brzusio mam taki ze slow brak....

ale mnie kobito zmotywowalas ja sobie te twoje brzusiatko wydrukuje i na lodowce powiesze
no ale mi tu słodzisz jednak efekt widac i motywuje mnie to do dalszego trzymania formy.
Nie dołuj się, powolutku. Ja zaczynałam od kilku brzuszków. Ledwo wyciagałam 10. A ile razy rzucałam to w chol...e..rę! Ale jakos wytrwałam i dzis w sumie jestem nawte dumna bo najpierw miałam dyndający woreczek z czyms w środku, co przypomniało galaretę. Na tym zdjeicu po 3 miesiacach cwiczen-7 mies od porodu miałam troche obwisła skóre.. zwróc uwage, ze trzymam dłonia brzuch.. pod koszulką miałam wałek wiszacej skóry. Dobrze pamiętam jak robiłam to zdjecie- byłam zdruzgotana tym faktem. A potem nastepne zdjecie- juz nic nie trzymam

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Dziewczyny farbowałam włosy ta farbą color & gloss mroźny blond włosy wyszły mi fioletowe... co ma zrobić?
Tak długo myc az bedzie dobrze ?
Wypłucze się ten fiolet za 3 mycia. Uzywaj szmaponu przeciwłupiezowego.


Wiecie co.. nie robie całosci tym blondem złocistobeżowym z garniera. Oglądałam dzis pasemko w dobrym świetle i jest rudo-różowe.. jakies takies nienaturalne. Nie podoba mi się. Kurcze.. 17zł wywalone w błoto. Eksperymentów mi sie zachciało. Wracam do sprawdzonej mieszanki 8 plus 9.1 ale tyym razem garnier colors a nie nutrisse.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora