Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-08, 18:43   #625
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
WITAM DZIEWCZYNY.
No i zaczeło się - odrosty ...teraz trzeba coś z nimi zrobić ...Nie mogłam dostać Belle Color 111 i kupiłam tez 111 ale Color Naturals czy róznica będzie znaczna? Chwale sobie belle colore, długo mi się trzyma i rozjaśnił mi włoski na piękny jasny popiel a odrosty- były bardzo małe jeszcze- na taki dość znośny jasny rudy. Nie pamiętam ile trzymałam Snowhitee Ty mi chyba doradzałaś ze 25 na odrostach a na reszcie 20 minut cholera nie pamiętam. Mam nadzieję ze tez mi ładnie złapie...Do roboty...
A jaki masz odrost? Bo już nie pamiętam Jeżeli średni/ciemny blond to trzymaj dłużej na odroście. Ja mam średni blond i na odrostach trzymam farbki 50-55min, Tobie radzę myślę tak samo może do 50min, zresztą kontroluj włoski. Jak przytrzymasz za krótko to wyjdzie jasny rudy..

A co do różnicy między belle color a naturals to naturals wychodzi bardziej popielato, więc jeżeli pod koniec będziesz przeciągać farbę na długości to potrzymaj z jakieś 5min nie więcej, dla odświeżenia kolorku bo inaczej długości wyjdą Ci szare a odrost będzie się wydawał bardziej słomkowy niż zwykle
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-08 o 18:45
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora