Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-08, 19:10   #627
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A jaki masz odrost? Bo już nie pamiętam Jeżeli średni/ciemny blond to trzymaj dłużej na odroście. Ja mam średni blond i na odrostach trzymam farbki 50-55min, Tobie radzę myślę tak samo może do 50min, zresztą kontroluj włoski. Jak przytrzymasz za krótko to wyjdzie jasny rudy..

A co do różnicy między belle color a naturals to naturals wychodzi bardziej popielato, więc jeżeli pod koniec będziesz przeciągać farbę na długości to potrzymaj z jakieś 5min nie więcej, dla odświeżenia kolorku bo inaczej długości wyjdą Ci szare a odrost będzie się wydawał bardziej słomkowy niż zwykle
BOZE SNOWHITEE!!! Jak to mozliwe ze kiedy potrzebuję Twojej pomocy to Ty zawsze tu jesteś? Magia po prostu, no mam taki w sumie ciemny blond nawet wpadający w jasny brąz Ok więc potrzymam z 50 minut na odroscie , Jezu jak dobrze że mi powiedziałaś o tym zeby trzymać 5 minut bo oczywiscie bym trzymała 30 i byłabym wielce rozczarowana bo ten kolor który mam strasznie mi sie podoba i nie chciałabym go stracić. A myslisz ze wyjdą mi troszkę jasniejsze na całosci niz mam ? W sumie nie obraziłabym się, byleby tylko nie zniknął mi ten piękny popielaty.
O jeszcze jedno pytanie, czy mogę używać płukanki srebrnej Delii po kazdym myciu? Myję srednio co dwa dni, ja jej nie spłukjuję wiec nie wiem czy nie zacznie mi niszczyć włosów z czasem.
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora