Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 19:21   #628
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
BOZE SNOWHITEE!!! Jak to mozliwe ze kiedy potrzebuję Twojej pomocy to Ty zawsze tu jesteś? Magia po prostu, no mam taki w sumie ciemny blond nawet wpadający w jasny brąz Ok więc potrzymam z 50 minut na odroscie , Jezu jak dobrze że mi powiedziałaś o tym zeby trzymać 5 minut bo oczywiscie bym trzymała 30 i byłabym wielce rozczarowana bo ten kolor który mam strasznie mi sie podoba i nie chciałabym go stracić. A myslisz ze wyjdą mi troszkę jasniejsze na całosci niz mam ? W sumie nie obraziłabym się, byleby tylko nie zniknął mi ten piękny popielaty.
O jeszcze jedno pytanie, czy mogę używać płukanki srebrnej Delii po kazdym myciu? Myję srednio co dwa dni, ja jej nie spłukjuję wiec nie wiem czy nie zacznie mi niszczyć włosów z czasem.
Masz szczęście bo jak napisałaś posta akurat wróciłam z zakupków i postanowiłam zajrzeć na mój ulubiony wizaż

Słuchaj bo domyślam się, że masz już jaśniutkie włosy? Nie wiem bo miałaś wstawić foto ale ja nic nie widziałam do tej pory Dlatego jeśli trzymałabyś na długościach teraz 30 min to miałabyś bardzo bardzo popielate włosy, oczywiście to by się zmyło po kilku myciach no ale po co Na odroście potrzymaj do 50min jak masz brąz to może nawet trochę dłużej będziesz musiała, ale obserwuj może nie będziesz musiała nawet tak długo no ale ja mam średni blond a zawsze przetrzymuję, wolę potrzymać dłużej niż potem mieć kurczakowy odrost Jak przeciągniesz na chwilę na długości to nawet tak zwilż troszkę włosy i pomasuj żeby farbka równo załapała. Myślę, że po taki odświeżeniu będą jaśniejsze.

Co do płukanki to Ci nie podpowiem bo ja np swojej używam też do każdego mycia (co 2dni) ale ja zawsze spłukuję a potem nawet odżywkę nakładam na 3min i jeszcze raz spłukuję. Także nie wiem co będzie jak będziesz swoim sposobem używać jej do każdego mycia, myślę, że po czasie kolor może stać się bardziej popielaty i włosy trochę bardziej przesuszone bo te płukanki niestety wysuszają włoski.. Ale wiesz taka płukanka działa trochę jak toner także myślę, że możesz jej spokojnie używać co drugie mycie a efekt i tak będzie

A co do belle color 111 to sprawdzaj w auchan jeśli masz u siebie, w moim widzę go cały czas i nawet dokładały dzisiaj babeczki.

Aha i tym razem za to, że pojawiłam się w czas koniecznie wklej fotki jak będziesz już po farbowaniu!! Jestem bardzo ciekawa jakie masz teraz włoski
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-08 o 19:24
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora